o firmě
naše nabídka
strojní park
ukázky výrobků
objednávky
všeobecné obchodní podmínky
nabídka zaměstnání
dlužníci
kontakt

česká verzeenglish versiondeutsche versionrussian version
nadpis

Firma KOVO-PLAZMA s.r.o. vznikla v roce 1999 a jejím nosným předmětem činnosti je strojírenská výroba se zaměřením na zpracování plechů, především pak řezání LASERem a CNC ohýbání.

Požadavky a přání svých zákazníků jsme schopni vyřizovat v požadovaných termínech, kvalitě a za velice příznivé ceny. Umožňuje nám to moderní výkonné strojní vybavení a tým vysoce kvalifikovaných pracovníků, který tvoří cca 50 zaměstnanců.

Jsme si vědomi, že prosperita naší firmy je závislá především na spokojenosti našich zákazníků, proto je kvalita naší práce pro nás nejdůležitějším cílem. Zavedli jsme systém řízení jakosti dle normy ISO 9001 a zabýváme se jeho neustálým zlepšováním. Systém řízení jakosti byl v letech 2007 až 2018 certifikovaný společností CQS Praha. A protože se chceme neustále zlepšovat, tak od března roku 2019 máme certifikát podle normy ISO 9001 od společnosti TÜV SÜD, světově uznávané organizace působící v oblasti nezávislého ověřování, zkušebnictví a certifikace. Náhledy certifikátů jsou připojeny níže.

Budete-li jakkoliv nespokojeni s našimi službami sdělte nám to, postaráme se o nápravu. Budete-li spokojeni, sdělte to i ostatním.

CERTIFIKOVANÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ JAKOSTI DLE ISO 9001
Certificate CZ
CZ
Certificate EN
EN

CzechTrade: KOVO - PLAZMA s.r.o. - Česky KOVO - PLAZMA s.r.o. - English KOVO - PLAZMA s.r.o. - Deutsch KOVO - PLAZMA s.r.o. - P?????? KOVO - PLAZMA s.r.o. - Français KOVO - PLAZMA s.r.o. - Espanol KOVO - PLAZMA s.r.o. - Italiano KOVO - PLAZMA s.r.o. - Slovensky KOVO - PLAZMA s.r.o. - Polski


designed by cekit.cz